Це професійне свято працівників лісового господарства, лісової і деревообробної промисловості України.

      Коростенщини два з половиною роки тому запрацювало нове потужне підприємство - ЗАТ «Коростенський завод МДФ», що дало роботу близько 500 особам і забезпечило безперебійну роботу лісогосподарських підприємств кількох областей України. Вид діяльності підприємства - переробка деревини, не діловий є непридатною для розпилювання на пиломатеріали, а технічної (низької якості). Однак при переробці такої сировини виходять абсолютно нові продукти - це деревоволокнисті плити MDF і HDF (англійська абревіатура для термінів «волокнисті плити середньої щільності» і «волокнисті плити високої щільності» відповідно). Плити МДФ використовуються для виготовлення меблів, а з плит HDF виготовляється ламінована підлога.

 

    Багато жителів, Коростеня, району, Житомирської області та України в цілому переконалися в тому, що на Коростенському заводі МДФ виготовляються якісні товари. Якість товарів, виготовлених на нашому підприємстві, оцінили і в інших країнах, таких, як Росія, Білорусь, Казахстан, Молдова, Азербайджан, Туреччина, Іран, Афганістан, Таджикистан та ін.

    Підприємство бере активну участь у громадському житті міста. За цей час завод допоміг в реконструкції міського стадіону, виділив кошти на ремонт доріг, надав допомогу матеріалами для проведення ремонтів міській лікарні, школі № 1, школі № 8, Пугачевский дитячому будинку, релігійним громадам міста і району.

    Однак ми не повинні забувати про основне. Як я сказав вище, на підприємстві працюють близько 500 співробітників. Це працьовиті, відповідальні і в багатьох випадках талановиті молоді люди. До речі, середній рік працюють на підприємстві становить 34 роки, і вони заслуговують на те, щоб мати своє професійне свято.

 

    Тому вітаю Вас, дорогі колеги - працівники ПрАТ «Коростенський завод МДФ» - з вашим професійним святом, бажаємо трудових успіхів, міцного здоров'я, достатку та сімейного тепла.

З повагою Генеральний директор,
Шевело В.М.
 

Наші Новини: 

Транспортні послуги

На постійній основі потрібні послуги з перевезення вантажу Герольштадт - Коростень

Закуповуємо ліс

Закуповуємо на постійній основі дрова паливні, порода сосна, береза, вільха, дуб, граб: діаметр 8-30см., Довжина 2-3м ..

тел. +380963556511, +380504445306 Васько Анатолій Анатолійович

«Коростенський завод МДФ» - підприємство-лідер за рівнем оплати праці

 

Коростенський завод МДФ пройшов перевірку державної екологічної інспекції

 

З 23 липня 2015 року в Канаді з'явився офіційний дистриб'ютор Коростенського заводу МДФ.

Лідер галузі 2015

ПрАТ "Коростенський завод МДФ за результатами загальнодержавного рейтингу проведеного торгово-промисловою палатою України визнане переможцем у двох номінаціях, про що свідчать нагороди.

  

Коростенський завод МДФ презентує нову лінійку ламінату Elegant 33 клас (АС5)

 

Активні Тендери 

Закуповуємо тріску технологічну

ПрАТ "Коростенський завод МДФ" закуповує на постійній основі тріску технологічну. ГОСТ15815-83. Ппорода сосна,

рзозміри: довжина- 20-40мм., ширина 20-40мм., товщина 5-10мм.,

припустима частка кори - 10%

050 444-53-06 Анатолій Анатолійович

050 463-60-08 Олександр Степанович

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750