Щиро вітаємо вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

За доброю традицією, проводжаючи рік минулий, оцінюємо пройдений шлях та визначаємо плани на майбутнє.

Рік 2020-й був складним та непередбачуваним для кожного із нас. Але, незважаючи на усі негаразди, ми прожили його, працюючи над реалізацією нових ідей, втіленням у життя амбітних планів для подальшого розвитку підприємств нашого Деревообробного кластеру та нашого міста.

Переорієнтація в нових умовах пов’язаних Covid-19 – це непростий виклик який постав перед нами, країною та перед глобальним світом в 2020. Пошук нових ринків збуту,  нарощення обсягів виробництва та збереження робочих місць і зростання рівня заробітної плати  - це ті завдання які були поставлені на 2020 рік перед керівництвом наших підприємств.

Здобутками цього року стало розширення лінійки продуктів, які використовуються в будівництві та облаштуванні житлових приміщень, а саме: CLT панелі, дверні полотна, оновлений асортимент ламінованої підлоги та паркетної дошки.

Для інформації : CLT панелі – це тренд в будівництві 21 століття оскільки матеріал придатний для будівництва не лише приватних будинків, а й багатоповерхівок до 18 поверхів.  Застосування CLT панелей дозволяє реалізувати найскладніші конструкторські рішення з урахуванням сучасних вимог до енергоефективності та екологічності будівель.

Зразки каркасних екобудинків із СLT панелей  представлені на території Деревообробного кластеру.

Крім того, у поточному році було налагоджено співрацю з провідним європейським підприємством IKEA. Зважаючи на дуже жорсткі вимоги IKEA до якості продукції, можемо бути упевнені у конкурентоспрможності наших підприємств. Деревообробний кластер нашого міста має все необхідне для виробництва якісної продукції європейського зразка.

Висловлюємо подяку всім, хто наполегливою щоденною роботою сприяє примноженню наших надбань, підвищенню авторитету Деревообробного кластеру міста Коростень на теренах України та на світовому рівні. Завдяки нашій спільній праці ми на 12% випередили темпи виробництва  минулого року. Важливою складовою діяльності наших підприємств є сплата податків до бюджетів усіх рівнів. Так в 2020 році було сплачено:

-          до державного бюджету 212,7 млн. грн

-          до місцевого бюджету 39,5 млн. грн

-          соціальні внески – 45,2 млн. грн

У 2021 рік ми входимо з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Упевнені: тільки наша згуртованість та об’єднання зусиль дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення, забезпечити у новому році вихід на нові рівні економічного і соціального розвитку.

Добра і щастя вам у році новому, міцного здоров’я, тепла і добробуту в кожній оселі.

Нехай Новий 2021рік принесе злагоду і достаток, наснагу на нові здобутки задля розквіту нашої Батьківщини.

                                                                       З повагою та найкращими побажаннями, Катерина Самчук  !

Активні Тендери 

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750