Відеосюжет

          17-18 лютого цього року на ПрАТ «Коростенський завод МДФ» відбулися навчання менеджерів з продаж відомих торгових компаній «Епіцентр», «Нова лінія» та інших супермаркетів України, з тим щоб надалі укласти угоди на реалізацію нових видів продукції підприємства. Ось що зазначив з цього приводу  його директор В. Шевело:

–        Наші гості й ділові партнери мали змогу за ці два дні детально ознайомитися з процесом виробництва ламінатної продукції, з тим, щоб мати змогу переконатися, що вона нічим не гірша від, скажімо,  німецьких всесвітньовідомих виробників «Еггер», «Кроно», «Таргет», і бути носіями руху вітчизняної продукції на теренах України.

Як я довідався пізніше, представники згаданих супермаркетів найбільше цікавила ламінована підлога (ламінат), що відрізняється не лише помірними цінами, але й високою надійністю і міцністю. Цей ламінат не боїться ні механічного, ні хімічного впливу, і настільки легкий в монтування, що з ним легко впорається будь-яка людина. І при цьому він прослужить довгі роки і не втратить бездоганний зовнішній вигляд. А в минулому році, до речі, вже освоєний випуск вологостійкого МДФу, котрий відповідає всім європейським стандартам і представлений в 8,10,12 і 16-міліметровими товщинами. Крім того, весь ламінат має надзвичайно багату декоративну та текстурну палітру і високий клас зношування.

Я розмовляю з Ярославом Марченком (на знімку) з Кривого Рогу (продавець 4-го пакету в секції ламінату), який вже три роки продає ламінатну продукцію.

– Вже півтора року я реалізовую продукцію Коростенського заводу МДФ, – ділиться він, – і вона повністю задовольняє наших клієнтів. Раніше, правда, популярністю користувався польський ламінат. А тепер цінова політика змінилася і покупець став більше брати ваш, коростенський. За якістю він зовсім не поступається закордонному. В основному беруть  ламінат 32 і 33-го класів.

А скарг не було?

– Ні, скарг не було, слава шириться дуже швидко, людина зробила собі, наприклад, підлогу, розказала сусіду, і він уже – в нашому магазині.

Чим, на вашу думку,  приваблює все ж таки коростенська продукція?

– Я вже згадував і не боюсь  повторити: ваші якість і ціна досить рівноцінні. А ще мені сподобався сам завод, він тут велетенський, все механізовано, автоматизовано, високотехнологічно.  І, зокрема, вибракування продукції досить на високому рівні. Словом – високий клас!

–  Щоб ви побажали своїм колегам?

–  Побільше продаж… А взагалі, приїжджайте в Коростень і сміливо укладайте угоди на реалізацію ламінарної продукції  Коростенського заводу МДФ.

До того ж варто зазначити ще, що продукція заводу до сьогодні поставлялася в 15 країн світу. А відтепер її реалізовуватимуть найбільш супермаркети нашої країни. Насамкінець скажу, якщо порівняти, скажімо, продукцію німецької фірми «Парадор», то вона втричі дорожча від нашої, але за якістю нічим майже не відрізняється від Коростенської, хіба що товстішими замками для скріплення між собою. Але то вже розмова технологічна…

 

_

Активні Тендери 

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750