Про завод

 Завод по виробництву MDF и HDF плит.Завод розрахований на виробництво 900 м3 плит МДФ на добу, що відповідає продуктивності - близько 300000 м3 / рік.
Місце розташування підприємства - м.Коростень, Житомирської області.

База підприємства включає в себе все, що необхідно для виробництва якісної продукції. Крім технологічної лінії по виробництву МДФ, завод має великі складські приміщення, мережею транспортних комунікацій, інженерними мережами.

Завод оснащений технологічними лініями провідного німецького постачальника обладнання для деревообробної промисловості «Siempelkamp».

Устаткування лінії дозволяє випускати шліфовані плити товщиною від 3 до 40 мм, що повністю відповідають вимогам європейського стандарту EN622-5 з вмістом формальдегіду, відповідного класу токсичності Е1 (найжорсткіші вимоги).


Про проект:

Завод з виробництва деревно-волокнистої плити середньої щільності (МДФ) і деревинно-волокнистої плити високої щільності (ХДФ)

Підприємство: Коростенський Завод МДФ

Характеристика проекту:

- Сума інвестицій: 120 мільйонів євро
- Площа заводу: 40 га
-Сировина для виробництва: круглий ліс хвойних порід з помірних кліматичних поясів з невеликою часткою відходів лісо- та деревообробки (обрізки, тирса, стружка)
- Готова продукція:

МДФ (мелкодисперсная фракція дерева) - деревоволокнистих плит середньої щільності, виготовлена методом пресування деревного волокна. Це матеріал в плитах, виготовлений з висушених деревних волокон, оброблених спеціальними сполучними речовинами з подальшим гарячим пресуванням до щільності 700 ... 870 кг / м. Куб. Має високу гідрофобністю (стійкістю до вологи), високою екологічністю, відповідає євростандарту EN 622-5. Може бути основою для ламінування, каширування, шпона і фарбування.

ХДФ - деревоволокниста плита високої щільності. Являє собою продукт, вироблений з того ж сировини і за тією ж технологією, що і МДФ, але при більш високому тиску преса. В результаті досягаються підвищена міцність і твердість матеріалу. Використовується як основа ламінованих підлог.

Екологія: Екологічно чисте виробництво
Кількість робочих місць: 800

Завод дуже вигідно розташований географічно. Коростень є великим транспортний вузлом Південно-Західної залізниці.

Наші Новини: 

Транспортні послуги

На постійній основі потрібні послуги з перевезення вантажу Герольштадт - Коростень

Закуповуємо ліс

Закуповуємо на постійній основі дрова паливні, порода сосна, береза, вільха, дуб, граб: діаметр 8-30см., Довжина 2-3м ..

тел. +380963556511, +380504445306 Васько Анатолій Анатолійович

«Коростенський завод МДФ» - підприємство-лідер за рівнем оплати праці

 

Коростенський завод МДФ пройшов перевірку державної екологічної інспекції

 

З 23 липня 2015 року в Канаді з'явився офіційний дистриб'ютор Коростенського заводу МДФ.

Лідер галузі 2015

ПрАТ "Коростенський завод МДФ за результатами загальнодержавного рейтингу проведеного торгово-промисловою палатою України визнане переможцем у двох номінаціях, про що свідчать нагороди.

  

Коростенський завод МДФ презентує нову лінійку ламінату Elegant 33 клас (АС5)

 

Активні Тендери 

Закуповуємо тріску технологічну

ПрАТ "Коростенський завод МДФ" закуповує на постійній основі тріску технологічну. ГОСТ15815-83. Ппорода сосна,

рзозміри: довжина- 20-40мм., ширина 20-40мм., товщина 5-10мм.,

припустима частка кори - 10%

050 444-53-06 Анатолій Анатолійович

050 463-60-08 Олександр Степанович

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750