Гнуті деталі для виробництва меблів, торгового обладнання та оформлення інтер'єру приміщень

Дно меблевих ящиків і задні стінки шаф (Для цих цілей також відмінно підходить тонкий ХДФ)
Виготовлення меблевих фасадів під облицювання ПВХ, шпоном, фарбування

Виготовлення стільниць

Меблеві погонажні вироби (елементи рамкової конструкції фасадів і ін.)

Виробництво меблів (корпусних, кухонних, офісних, дитячих та нестандартної)

Виробництво меблів для облаштування складів і торгових точок (виготовлення стелажів, полиць і ін.)

Профілі для рамкових фасадів меблів

 


Вирівнювання стін і їх підготовка під фінішну обробку

"При вирівнюванні стін дуже важливо якість поверхні плити - основи, особливо при підготовці стін під фінішну обробку. Саме тому МДФ більш відповідний матеріал для проведення даних робіт, так як позбавлений таких внутрішніх і зовнішніх дефектів як нахлестка шпону, зрощені і випадають сучки і отвори від них, тріщини. Крім того, плити МДФ володіють високими показниками тепло і звукоізоляції: коефіцієнт звукоізоляції фанери - 20 дБ, а МДФ - 24 дБ; 12 мм плити МДФ еквівалентні цегляній стіні товщиною 150 мм або залізобетонної панелі товщиною 260 мм. При вирівнюванні стін доцільно використовувати МДФ в комбінації з гіпсокартоном. МДФ буде незамінний в тих випадках, коли потрібні високі показники щільності для кріплення навісних конструкцій. МДФ, на відміну від гіпсокартону, не кришиться. "

Виготовлення підвіконь

Котеджне і малоповерхове домобудівництво

Ламіновані покриття для підлоги з МДФ (ХДФ)

Решетування дахів будинків , другий шар для утеплення дахів приміщень

за умови більш частого кроку для лагових перекриттів, даний матеріал можна сміливо використовувати при обрешітці замість дорожчих матеріалів, а також в якості другого шару для утеплення дахів житлових і нежитлових приміщень. Для більшого ефекту перед укладанням МДФ можна обробити водостійким маслом або звичайною масляною фарбою, що збільшує термін служби такого даху

Перегородки в офісних та житлових приміщеннях, створення арок, колон і інших елементів інтер'єру

МДФ має ідеально рівну поверхню і мінімальні відхилення по довжині / ширині листа, що позначається на якості вирівнювання стін, створення арок, колон і інших елементів інтер'єру приміщення.

Гнуті деталі для оформлення інтер'єру приміщень

Стельові панелі

панелі, виготовлені з МДФ легко перетворюються в підвісні стелі - в ресторанах, кафе, готелях, магазинах. При цьому, завдяки перфорації, вентиляційні системи і дифузори (приплив і витяжку) можна розташувати за панелями, не вивільняючи їх назовні, і їх зовнішній вигляд не буде псувати інтер'єр приміщення.

Виробництво дверей (під обробку декоративною плівкою , шпоном або фарбування та ін.)

"Дверні полотна можуть бути як простими (каркас з деревини, облицьований тонкими листами МДФ, із стільниковими наповнювачами), так і виконаними з цільної плити з відфрезерованих" "фальшивими" "фільонками або збірними - за типом звичайних дерев'яних дверей."

стінові панелі

Будівельні погонажні вироби (цоколі, карнизи, плінтуси, лиштви, цокольні планки та ін.)

Сходинки, перила і балясини внутрішніх сходів, сидіння, стелажі

Тепло- і звукоізоляція

Чорнові підлоги

Таврові балки для монолітного будівництва з МДФ

Сердечник балки для опалубки міжповерхових перекриттів, що застосовується при монолітному будівництві, може також бути виготовлений з МДФ товщиною від 24 мм. Здешевлюючи виробництво, МДФ дозволяє зберігати всі необхідні експлуатаційні властивості. Склеювання балки проводиться водостійким клеєм. Балка забарвлюється акриловою водостійкою фарбою на водній основі.

Перфорована плита ХДФ для декоративного оздоблення

 


Вагонобудування і авіабудування (для внутрішнього облицювання вагонів, трамваїв, автобусів, пр.)

Рекламні щити і вивіски, виставкові конструкції

Складська упаковка, тара багаторазового використання для нехарчової продукції < br />
Споруда пересувних і контейнерних будинків, торгових причепів, вахтових будиночків та ін.

Стелажі, полки, прилавки, навісні конструкції, вітрини для облаштування складів і торгових точок
< br /> МДФ практично незамінний при облаштуванні складських приміщень: стелажі і прилавки з МДФ міцні і надійні, мають рівну поверхню, не прогинаються, не коробляться і мають, в порівнянні з деревом і ДСП, підвищеної протипожежною стійкістю. Крім того, наша компанія готова запропонувати до постачання МДФ завдовжки 3660 мм, що дозволить виготовляти стелажі без зайвих стиків і з'єднань. Також МДФ застосовується для облицювання стін як на складах так і в приміщеннях торгових центрів, створення вітрин і торгових меблів.

Пожежні щити

Корпуси та ніжки піаніно та інших музичних інструментів

Крім цього, МДФ застосовується для виробництва:

Колонки, задні стінки і кришки радіоприймачів, редукторів в радіотехнічної промисловості

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750