айбільше підприємство України з виробництва МДФ-плит - «Коростенський завод МДФ», успішно пройшло планову перевірку Державної екологічної інспекції України.

    Згідно з підсумковим Акту перевірки, діяльність підприємства повністю відповідає нормам в сфері охорони атмосферного повітря, використання вод та відтворення водних ресурсів, охорони земельних ресурсів, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами.

     За словами генерального директора заводу, Шевело Володимира Миколайовича, протягом останніх двох років системи екологічного захисту на підприємстві пройшли кардинальну реконструкцію і переоснащення. Був створений повністю замкнутий цикл використання технологічної води, вдосконалені очисні споруди, налагоджений новий механізм екологічного моніторингу та контролю.

     Сьогодні ми є не просто лідером і найбільшим приватним роботодавцем в галузі, а й зразком високих стандартів екологічної відповідальності - зазначив Володимир Миколайович.  

     Довідка: ПрАТ «Коростенський завод МДФ» є найбільшим в Україні виробником МДФ-, ХЛФ-панелей і єдиним підприємством з виробництва покриття для підлоги (ламінату). На підприємстві працюють понад 400 співробітників. Підприємство є найбільшим приватним роботодавцем та платником податків м Коростеня і одне з найбільших в Житомирській обл.  

Наші Новини: 

До уваги студентів та випускників !!!

 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з вибору учасників індустріального парку «Коростень»

Транспортні послуги

На постійній основі потрібні послуги з перевезення вантажу Герольштадт - Коростень

«Коростенський завод МДФ» - підприємство-лідер за рівнем оплати праці

 

Коростенський завод МДФ пройшов перевірку державної екологічної інспекції

 

З 23 липня 2015 року в Канаді з'явився офіційний дистриб'ютор Коростенського заводу МДФ.

Лідер галузі 2015

ПрАТ "Коростенський завод МДФ за результатами загальнодержавного рейтингу проведеного торгово-промисловою палатою України визнане переможцем у двох номінаціях, про що свідчать нагороди.

  

Активні Тендери 

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750