За підсумками першого півріччя, «Коростенський завод МДФ» став підприємством-лідером міста Коростеня та одним із лідерів Житомирської області щодо розміру заробітних плат працівників.

      Так, згідно з офіційними даними Державного комітету статистики у Житомирській області, на середину поточного року середній рівень заробітної плати по місту Коростеню складав 3065 грн., по Житомирській області – 3460, по Україні в цілому – 4299 грн. В цей же час, середня заробітна платня на Коростенському заводі МДФ складає 5595 грн., що є найвищим показником у місті Коростені та одним із найвищих показників у Житомирській області.

      Середня заробітна плата на підприємстві перевищує на 83% рівень середніх зарплат по Коростеню, на 62% по Житомирській області і на 30% середню зарплату по Україні.

      За словами фінансового директора підприємства К.І.Самчук, «Коростенський завод МДФ» з моменту свого заснування, по-праву є не лише лідером із оплати праці, а ще й найбільшим недержавним роботодавцем та платником податків у бюджети всіх рівнів в місті Коростені та Житомирській області.

Активні Тендери 

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750