Розпилювання
Плити МДФ відмінно раскраиваются твердосплавними пилами - швидко і без сколів.

Свердління
Під час свердління МДФ використовують інструменти, якими проводять роботи по фанері і ДСП.

Фрезерування
Структура МДФ дозволяє отримати високу якість фрезерування крайок і поверхонь при високих швидкостях обробки. Завдяки своїм фізико-механічними властивостями, цей матеріал відмінно підходить для створення красивих і незвичайних елементів в дизайні меблів.

Склеювання
Для склеювання МДФ використовують ті ж клейкі речовини, що і для деревини.

Шліфування
При шліфуванні, ми рекомендуємо використовувати шліфувальні стрічки зернистістю від 100, в залежності від того, який саме виріб потрібно виготовити і подальшої технології переробки.

Лакування і фарбування
Ці технології обробки вимагають індивідуального підходу у виборі засобів обробки в залежності від того, яке саме виріб потрібно виготовити і умов його подальшої експлуатації.

Шкант
Для нанесення клею отвір шканта має бути на 0,2 мм більше, ніж сам шканти.

Кріплення
Отвори для загвинчування шурупів в виріб повинні бути попередньо просвердлений. Отвір і поперечний переріз вкручувати гвинта має бути одного діаметра.

Облицювання.
Залежно від технології облицювання потрібно підбирати клей для такого роду робіт. Сама по собі гладка поверхня МДФ робить його ідеальним матеріалом для обліцовкі.работи по фанері і ДСП.

Наші Партнери 

 

 

Про Завод

Якість готової продукції великою мірою залежить від рівня техніко-технологічної бази виробництва. Тому Коростенський завод МДФ з самого початку орієнтований на використання обладнання компаній-лідерів деревообробної промисловості.

На заводі встановлено технологічні лінії таких німецьких компаній, як Siempelkamp (лінія виробництва плит), Wemhoner (лінія ламінування) та Homag (лінія по виробництву ламінованої підлоги). Додаткова комплектація також здійснюється компанією Siempelkamp з використанням обладнання компаній Меtsо, Buttner тощо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115750